WSPÓLNOTA UWIELBIENIA MAGNIFICAT

WSPÓLNOTA UWIELBIENIA MAGNIFICAT 2023-08-17T17:21:32+02:00

Fundamentem wspólnoty Magnificat jest Pismo Święte oraz nauka Kościoła Katolickiego, a charyzmatem modlitwa uwielbienia.

Zobacz Magnificat na Facebooku

Liderem wspólnoty jest Beata Swiniarska
Email wspólnoty – bazylikamagnificat@gmail.com
Tel. 577 237 335

Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Dominik Jemielita CM
e-mail: dominik.jemielita@gmail.com
Tel. 780 559 861

Jak piszą o sobie członkowie Magnificat:

Wierzymy, że niezależnie od okoliczności Bóg jest zawsze godzien chwały i czci, dlatego spotkamy się w jedności, aby jako Kościół oddawać Mu chwałę. Do wspólnoty należą osoby w rożnym wieku, różnych pasjach i zamiłowaniach, ale wspólnym pragnieniu poznawania Jezusa Chrystusa.
Jako wspólnota charyzmatyczna należymy do Apostolskiego Ruchu Wiary.

Spotykamy się w każdy poniedziałek w Bazylice św. Wincentego a Paulo. Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 18.00 w kościele głównym, po czym kontynuujemy spotkanie w klubie Altruist, na tyłach bazyliki.

Jeżeli pragniesz poznać ludzi, którzy osobiście spotkali Pana Jezusa i chcą jeszcze bardziej doświadczać Jego mocy i miłości to dołącz do nas. Wierzymy, że kiedy uwielbiamy Jezusa w Duchu i w Prawdzie to dotykamy serca Ojca w niebie, a On obficie wylewa na nas swojego Świętego Ducha. Oprócz wspólnej modlitwy jest również czas formacyjny i towarzyski. Jako wspólnota ludzi z różnych środowisk pragniemy się wspierać, wspólnie modlić oraz razem kroczyć do nieba.

Zapraszamy każdego, kto chciałby iść z nami tą wspólną drogą.