Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła – 03.02.2019

 1. Nieszpory niedzielne o godz. 17.45.
 2. Dziś w holu przed biurem parafialnym od godz. 8.00 do 11.30 można dokonać wpłaty składki członkowskiej Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  we wtorek – św. Agatę, dziewicę i męczennicę;
  w środę  – św. Pawła Miki i Towarzyszy.
 4. We poniedziałek – 11 lutego – przypada wspomnienie NMP z Lourdes – to Światowy Dzień Chorego. W tym dniu odprawimy Mszę św. o godz. 00 podczas której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy ludzi starszych, chorych.
  Bardzo prosimy opiekunów o dowiezienie swoich najbliższych do kościoła.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – zachęcamy do modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. O 9.00 – Msza św. w intencji Straży Honorowej NSPJ, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. Ksiądz Julian, który w ubiegłym tygodniu zbierał ofiary na utrzymanie świetlicy dla dzieci i młodzieży na Ukrainie składa wszystkim ofiarodawcom serdeczne podziękowanie za wsparcie tego dzieła modlitwą i ofiarami. Zebrał 8 tys. 375 zł.
 7. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na utrzymanie bazyliki.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania czasopism katolickich: Przewodnika Katolickiego i tygodnika parafialnego Dla Rodziny.
 9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Maria Krause, Stanisław Łakomski, Janina Wesołowska, Ryszard Janik, Henryk Solis, Bogumiła Staniewska – Dobry Jezu…

Ks. Mieczysław Kozłowski CM – proboszcz

 

Archiwum ogłoszeń duszpasterskich

2019-02-03T22:56:21+01:00