Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020

 1. Czas wakacji to czas nabrania sił, spojrzenia na Boga i na siebie inaczej, może to czas odnowienia naszych relacji z Panem Jezusem, doświadczenia na nowo Jego bliskości i Miłości. Wakacje to również czas odnowy sił fizycznych i psychicznych, dostrzegania tych, których kochamy, albo kochamy za mało, to czas spotkania z Bogiem w przyrodzie, ale i z drugim człowiekiem. Dlatego zapraszam Was na spotkanie z Chrystusem w niedzielnej Eucharystii i na modlitwie.
 2. Bóg zapłać za modlitwę w intencji naszej Wspólnoty parafialnej oraz Dom Zgromadzenia Misji, a także za wszelkie ofiary złożone na naszą bazylikę.
 3. W tym tygodniu w liturgii:
  w poniedziałek – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, zapraszamy również na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy św. o godz. 18.00;
  w środę – św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła,
  w czwartek – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
 1. Jak w każdą trzecią sobotę miesiąca, również w tym tygodniu, 18 lipca, zapraszamy na Mszę św. w intencji zmarłych sprawowaną o godz. 15.00 w kaplicy na naszym cmentarzu na Bielawkach.
 2. Wypoczywającym na urlopach życzymy słonecznej pogody i Bożej opieki, a nam wszystkich pracującym niech łaski wyprasza Matka Najświętsza.
 3. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Aleksander Bronz i Halina Kwaśniewska – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Sławomir Bar CM
proboszcz

2020-07-12T09:40:55+02:00