OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 16 LIPCA 2023 R.XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwają wakacje niech to będzie dla nas czas wypoczynku w kontakcie ze Stwórcą w świecie przyrody. Zechciejmy zatem dla Niego otwierać nasze serca i umysły, a Eucharystia niedzielna niech będzie spotkaniem człowieka z Bogiem, który umacnia i prowadzi każdego dnia.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
sobota – św. Marii Magdaleny;

3. Składka na potrzeby Bazyliki zbierana w ubiegłą niedzielę, 9 lipca, wyniosła 16 620 zł. Główna inwestycja podjęta w ostatnim czasie to termomodernizacja naszej bazyliki. Za utrudnienia parkingowe serdecznie przepraszamy. Dzięki wsparciu przyjaciół naszej świątyni, rozpoczęliśmy również prace nad dokończeniem kaplicy adoracji z relikwiami świętych i błogosławionych Zgromadzenia Misji św. Wincentego a Paulo. Na ławkach w kościele zostały rozłożone cegiełki na rzeźbę figury Matki Bożej od Cudownego Medalika. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wsparcie, zwłaszcza modlitewne, naszej wspólnoty.

4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Stanisława Muszyńska, Czesława (ona) Antczak – Ich dusze polećmy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie…

Ks. Sławomir Bar CM proboszcz

2023-07-15T19:07:11+02:00