Konkurs plastyczny dla dzieci

Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Trzej królowie”.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Należy przygotować pracę konkursową związaną tematycznie z biblijnymi postaciami Trzech Króli (może to być orszak Trzech Króli, który w dniu 6 stycznia 2024 przejdzie ulicami Bydgoszczy, ale także na przykład chwila pokłonu Jezusowi i wręczenia darów a także wszystko, co pozostanie w temacie a co przyniesie dziecięca fantazja) i przesłać ją do 14 stycznia 2024 do godziny 15.00 mailowo na adres info@bydgoskabazylika.pl.

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać następujące informacje:

  • Osoba dorosła przesyłająca zgłoszenie: imię i nazwisko, nr telefonu, tytuł zgłoszenia (rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, inne – jakie)
  • Dziecko, autor pracy konkursowej: imię i nazwisko, wiek (rok urodzenia) oraz opcjonalnie nazwa szkoły, klasy, grupy przedszkolnej, kółka zainteresowań
  • Oświadczenie o treści:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Parafię Św. Wincentego a’ Paulo w Bydgoszczy danych osobowych moich oraz reprezentowanego przeze mnie dziecka w zakresie niezbędnym do udziału dziecka w konkursie rysunkowym pod tytułem „Trzej Królowie”. Mogę przeglądać dane osobowe i żądać ich usunięcia. Mam świadomość, że usunięcie danych osobowych powoduje usunięcia dziecka z udziału w konkursie.

Prace konkursowe nadesłane w terminie zostaną opublikowane na Facebooku Bydgoskiej Bazyliki i poddane tam głosowaniu internautów. Autor pracy, która w danej kategorii wiekowej zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę!

Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i w Bydgoskim Orszaku Trzech Króli, który wyruszy z naszej Bazyliki już 6ego stycznia 2024 po Mszy Świętej o 11.30.

UWAGA: Pełen regulamin konkursu dostępny na naszej stronie internetowej pod adresem: https://bydgoskabazylika.pl/regulamin-konkursu-plastycznego-trzej-krolowie/

2024-06-15T21:58:48+02:00