Ogłoszenia duszpasterskie – V tydzień Wielkiego Postu 3 kwietnia 2022 roku

  1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy ks. Piotra Kobeszkę z naszej parafii partnerskiej NMP Królowej Rodzin z Białegostoku. Spotkania rekolekcyjne odbywać się będą do środy włącznie o godz. 8.00 i 18.00. Pół godziny przed Mszą św., o godz. 7.30 i 17.30, odbywać się będą wspólne modlitwy. O godz. 19.30 nauki rekolekcyjne dla młodzieży i studentów.
  2. Okazja do spowiedzi świętej od poniedziałku do środy od godz. 6.00 do 9.00 i od 16.00 do 20.00.
  3. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00. Droga Krzyżowa w piątki: dla dorosłych o godz. 8.30 i 17.30; dla dzieci o godz. 16.30.
  4. W piątek 8 kwietnia na godz. 19.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową w formie scenicznej. To mini misterium przygotowywane jest wspólnie przez wszystkie grupy młodzieżowe naszej parafii: Duszpasterstwo Akademickie „Stryszek”, Liturgiczną Służbę Ołtarza i Młodzież Misjonarską.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św., a uroczysta procesja z palmami na Mszy św. o godz. 10.00.
  6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony przy wyjściu z kościoła
  7. Dziś i w przyszłą niedzielę studenci z Duszpasterstwa Akademickiego „Stryszek” wspólnie z Liturgiczną Służbą Ołtarza rozprowadzają z tyłu kościoła, palmy wielkanocne i paschaliki oraz inne ozdoby i materiały świąteczne wykonane przez studentów. Dziękujemy Wam za duchowe i materialne wsparcie działalności „Stryszka” i LSO.
  8. W ostatnim czasie odeszli do wieczności również: śp. Ryszard Kurian, Stanisław Kwiatkowski, Wiesława Jadecka, Jan Kaźmierczak, Kazimierz Węgrzyn, Florentyna Kurpik, Halina Szydłowska, Henryka Cieślińska – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
    ks. Sławomir Bar CMproboszcz parafii
2022-04-03T09:11:18+02:00