Ogłoszenia duszpasterskie – 9 czerwca 2024 roku X niedziela zwykła

1. Wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na naszą bazylikę, które przeznaczymy na dalsze prace remontowe domu Zgromadzenia Misji i termomodernizację.

2. W naszej parafii dziś Niedziela z Misją. Podczas każdej Mszy świętej w trakcie kazań przypomnimy postać św. Wincentego a Paulo, patrona parafii i charyzmatu Zgromadzenia Księży Misjonarzy.

3. Zachęcamy do udziału w jutrzni, którą odprawiamy w każdą niedzielę o godz. 8.30 oraz w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00, a w soboty i niedziele o godz. 17.30. 

4. W tym tygodniu w liturgii:

wtorek – wsp. Św. Barnaby Apostoła, 

środa – wsp. bł męczenników. Franciszka Dechtery i Antoniego Świadka i towarzyszy 

czwartek – wsp. św. Antoniego z Padwy;

piątek – wsp. bł. Michała Kozala patrona naszej diecezji 

niedziela – 11.30 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci

18,00 – Msza św. na zakończenie roku szkolnego młodzieży i o dary Ducha Świętego dla studentów podczas sesji egzaminacyjnych.

5. W przyszłą niedzielę naszymi modlitwami i ofiarami ogarniać będziemy dzieci i ich rodziców ze szpitala onkologicznego.

6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp.Krzysztof Paweł Nowicki, Krystyna Niemcewicz, Zbigniew Pilakowski, Anna Finc, Andrzej Mikulski, Barbara Włodarzewska, Bożena Duszkiewicz – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

2024-06-09T07:20:45+02:00