Ogłoszenia duszpasterskie – 16 czerwca 2024 roku XI Niedziela Zwykła

1. Zachęcamy do udziału w jutrzni, którą odprawiamy w każdą niedzielę o godz. 8.30 oraz w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00, a w soboty i niedziele o godz. 17.30

2. W tym tygodniu w liturgii:

poniedziałek – wsp. Św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika;

środa  – 19 czerwca o godz.19.00 nabożeństwo do św. Józefa, serdecznie zapraszamy.

piątek – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;

3. Składka na potrzeby bazyliki zbierana w niedzielę, 9czerwca, wyniosła 17650 zł. Trwają prace termomodernizacyjne naszej Bazyliki i zagospodarowania terenu. Koszt całkowity to 12 mln złotych z czego 90 % pozyskaliśmy z tzw. funduszy Norweskich. Bardzo Wam dziękujemy za modlitwę wsparcie finansowe i za to, że jesteście z nami kapłanami. Niech Pan wynagrodzi Wasz trud i zaangażowanie.

4. 20 czerwca o godzinie 19.00 zapraszamy do Auli Św. Krzyża na spotkanie pt: Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni dla Każdego. Wszelkie informacje na plakacie i ulotkach. Serdecznie zapraszamy.

5. Z inicjatywy Rady Parafialnej i Duszpasterskiej powstaje projekt, w którym Parafianie, Sympatycy i Przyjaciele Bazyliki będą mogli się włączyć w liczne akcję na zdobycia funduszy potrzebnych do wyposażenia naszego Baru Mlecznego. To już ostatni etap tej inwestycji. Za wszelką dotychczasową pomoc i wsparcie jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.

6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: – Śp. Helena Głodowska, Danuta Lejkowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

2024-06-16T11:38:49+02:00