Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 06.10.2019

  1. Serdecznie dziękujemy Wam, Bracia i Siostry, za zeszłotygodniowe świętowanie odpustu w naszej parafii. Ufamy, że dzięki wspólnej modlitwie i świętowaniu, uda nam się zawiązać szczerą relację wspólnej odpowiedzialności za naszą parafię.
  2. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej gościmy relikwie bł. s. Marty Wieckiej Szarytki. Niech jej obecność zainspiruje nas do jeszcze większego zaangażowania się w niesienie pomocy najuboższym w naszym otoczeniu.
  3. W tym tygodniu w liturgii:
    – w poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej
    – w niedzielę, 13 dzień miesiąca, zapraszamy na 17:30 na nabożeństwo fatimskie.
  4. Za tydzień, 13 października przeżywać będziemy pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”, XIX Dzień Papieski, w naszej parafii będzie to również Niedziela Maryjna. Serdecznie zapraszamy w tym dniu wspólnoty młodzieżowe na kolejny Dzień Papieski oraz „Karoliadę Bydgoską”, która rozpocznie się o godz. 16:00 w hali sportowej „Artego Arena”. W tym dniu odbywa się także zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  5. Również w przyszłą niedzielę, 13 października, o godzinie 13:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji społeczności Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy z racji rozpoczynającego się roku akademickiego.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Edmund Konieczny, Tadeusz Kłaput, Maria Skibska-Zimnoch, Barbara Melin, Henryk Deja. Ich dusze polećmy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie…

ks. Sławomir Bar CM
proboszcz

2019-11-29T11:50:13+01:00