Ogłoszenia duszpasterskie – 11 lipca 2021 roku XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Czas wakacji to czas nabrania sił, spojrzenia na Boga i na siebie inaczej, może to czas odnowienia naszych relacji z Panem Jezusem, doświadczenia na nowo Jego bliskości i Miłości. Wakacje to również czas odnowy sił fizycznych i psychicznych, dostrzegania tych, których kochamy, albo kochamy za mało, to czas spotkania z Bogiem w przyrodzie, ale i z drugim człowiekiem. Dlatego zapraszam Was na spotkanie z Chrystusem w niedzielnej Eucharystii i na modlitwie.
 2. Bóg zapłać za modlitwę w intencji naszej Wspólnoty parafialnej oraz Dom Zgromadzenia Misji, a także za wszelkie ofiary złożone na naszą bazylikę.
 3. W tym tygodniu w liturgii:
  w poniedziałek
  – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, 
  we wtorek – św. Andrzeja Świerada i św. Benedykta, pustelników, zapraszamy również na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy św. o godz. 18.00;
  w czwartek – św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła,
  w piątek – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
 4. Jak w każdą trzecią sobotę miesiąca, również w tym tygodniu, 17 lipca, zapraszamy na Mszę św. w intencji zmarłych sprawowaną o godz. 15.00 w kaplicy na naszym cmentarzu na Bielawkach.
 5. Wypoczywającym na urlopach życzymy słonecznej pogody i Bożej opieki, a nam wszystkich pracującym niech łaski wyprasza Matka Najświętsza.
 6. W minionym tygodniu odeszli  do wieczności: śp. Dorota Chołody i Leon Malinowski – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
2021-07-11T00:02:25+02:00