Ogłoszenia duszpasterskie – XIX niedziela zwykła 7 sierpnia 2022 roku

  1. Witamy wszystkich wypoczywających w Bydgoszczy i życzymy udanego pobytu. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy, także w ciągu tygodnia. Informacje o nabożeństwach sprawowanych w bazylice umieszczone są w gablocie, na tablicach przed kościołem oraz na stronie internetowej.
  2. W tym tygodniu w liturgii:w poniedziałek – wsp. św. Dominika, kapłanawe wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europyw środę – święto św. Wawrzyńca, diakona, męczennikaw czwartek – wsp. św. Klary, dziewicy
  3. Bóg zapłać za Wasze ofiary składane dziś na tacę, które przeznaczone są na wszelkie prace remontowe prowadzone w bazylice.
  4. Młodzież z naszej parafii przeżywa rekolekcje wakacyjne, dziś dołączy do nich Liturgiczna Służba Ołtarza. Otoczmy ich modlitwą, aby ten czas był dla nich owocny i bezpieczny.
  5. W niedzielę, 14 sierpnia odbędzie się Pielgrzymka Maksymiliańska do kościoła św. Maksymiliana na Osowej Górze. Rozpoczęcie w kościele NSPJ na pl. Piastowskim o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego.
  6. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: śp. Edyta Świtała, Mirosława Nawrocka, Jan Podgórski, Jakub Fater, Irena Adaszak – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
2022-08-06T18:15:40+02:00