MISJE PARAFIALNE 2024

Drodzy Parafianie!

Chrystus czeka na Ciebie – te słowa są przewodnią myślą naszych misji parafialnych. Wielka to dla mnie radość, że spotkamy się na misjach świętych. Misje, które są raz na 10 lat, to doskonała okazja do zatrzymania się i refleksji na temat swojego życia i osobistej relacji z Panem Bogiem. Dlatego zapraszam do zaangażowania się i wspólnego przeżywania misji parafialnych. Będą one głębszym spojrzeniem na życie parafii, rodzin i swoją osobistą drogę do Nieba. Trzeba nam zatrzymać się na te kilka dni i zatroszczyć o swoją wieczność, o której często zapominamy w natłoku różnych zajęć i obowiązków.

Misje parafialne rozpoczniemy w niedzielę 3 marca. Będą trwały cały tydzień: rano i wieczorem będzie Msza św. z nauką misyjną oraz nabożeństwa i konferencje. Misje święte zakończymy w niedzielę 10 marca gdzie otrzymamy odpust papieski i poświęcimy krzyż misyjny. Zarezerwujmy sobie na to czas – wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszam wszystkich tych, którzy „zawsze” są w kościele jak również tych którym czasem do kościoła jest „nie po drodze”. Osoby chore i starsze proszę, by ofiarowali swoje cierpienia w intencji wszystkich mieszkańców parafii. Wszystkich proszę o modlitwę i ze swojej strony zapewniam o mojej modlitwie za Was.

o. Urban Adam Bąk OFM

misjonarz ludowy

2024-06-15T21:58:55+02:00